LOCALRENTING Wynajem nieruchomości bez pośredników

Rejestracja nowego użytkownika

Darmowa rejestracja użytkowników

Dziękujemy, że zdecydowaliście się na rejestrację w serwsie LOCALRENTING  Wynajem nieruchomości bez pośredników. Działamy podobnie jak serwis społecznościowy skierowany do społeczności użytkowników nieruchomości na wynajem. Proces rejestracji jest krótki i ogranicza się jedynie do podania imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu oraz wpisania hasła.
Po rejestracji macie Państwo dostęp do bazy danych ogłoszeń wynajmu nieruchomości oraz ofert pracy tymczasowej związanych z rynkiem nieruchomości na wynajem. Osoba oferujaca mieszkanie na wynajem czy pracę jest w jednym miejscu łączona z osobą poszukującą nieruchomości do zaspokojenia własnych potrzeb mieszkaniowych czy pracy tymczasowej nie wymagajacej dużych kwalifikacji. Są bowiem osoby, które chętnie pomogą przy przeprowadzce, malowaniu, prasowaniu, opiece nad dzieckiem i innymi drobnymi pracami domowymi. Znalezienie potencjalnego pracownika do tego typu prac nie będzie już trudne. Dbamy o zaufanie, jakość oferty, kompleksowość usług i konkurencyjność. Jedynie zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do bazy i mogą w niej zamieszczać swoje ogłoszenia. W serwisie mogą rejestrować się wyłącznie dorosłe osoby prywatne nie będące pośrednikami agencji nieruchomości i nie pobierające prowizji za poszukiwanie nieruchomości na wynajem.
Rejestracja jest darmowa na zawsze dla wszystkich użytkowników.
* * * * *
Korzystanie z serwisu jest bezpieczne dla jego użytkowników, gdyż tylko zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do danych kontaktowych osób zamieszczających swoje ogłoszenia

* * * * *
LOCALRENTING Wynajem nieruchomości bez pośredników