multi_body

 

WYNAJMIJ NIERUCHOMOŚĆ

 

BEZ POŚREDNIKÓW

♦♦♦♦♦

LOCALRENTING Wynajem nieruchomości bez pośredników

Zaloguj się na swoje konto

lub zarejestruj darmowo na zawsze
Jak korzystać z serwisu ?

WYNAJMUJĄCY

NAJEMCA

ZALOGUJ SIĘ

Dla zapewnienia bezpieczeństwa dostęp do danych możliwy jest tylko dla osób zarejestrowanych. Tylko zarejestrowani i sprawdzeni użytkownicy mogą wprowadzać dane i przeglądać ogłoszenia.

WPROWADŹ ZAPYTANIE DO SYSTEMU

Informacje wprowadzone do systemu bezpośrednio przez obie zainteresowane strony dają drugiej stronie poczucie zaufania i wiarygodności oraz zwiększają szansę do nawiązania kontaktu z nami. Każdy użytkownik precyzuje co oferuje lub czego poszukuje wypełniając odpowiedni formularz. Podane w nim informacje pomogą drugiej stronie podjąć wstępną decyzję o chęci wynajmu właśnie tej nieruchomości.

Wynajmując nieruchomość zwróć uwagę na lokalizację, otoczenie, stan nieruchomości, bezpieczeństwo, ...komu chciałbyś ją wynająć, za jaką cenę, od kiedy i na jaki okres oraz odpowiedz na pytanie: dlaczego ktoś miałby wynająć właśnie tę nieruchomość?

Jako osoba poszukująca nieruchomości do wynajęcia podaj swoje oczekiwania. co do lokalizacji, metrażu oraz odpowiedz na pytanie: dlaczego ktoś miałby wynająć swoją nieruchomość właśnie tobie?
Jako wynajmujący otrzymujesz informację o ilości potencjalnych zainteresowanych wynajmem właśnie twojej nieruchomości.Jako poszukujący nieruchomości do wynajęcia otrzymujesz listę nieruchomości na wynajem spełniających twoje oczekiwania. Przedstawione ogłoszenia posiadają opis oraz datę dodania, która zapewnia aktualność ofert. Użytkownik posiadający pełny dostęp do serwisu otrzymuje dane kontaktowe osób wynajmujących i może umawiać się na obejrzenie nieruchomości lub ich wynajem.
W przypadku braku potencjalnego najemcy lub ofert najmu, nasz zespół handlowy jest odpowiedzialny za znalezienie potencjalnych najemców lub nieruchomości na wynajem i przedstawienie ofert zainteresowanym stronom. Działamy aktywnie, abyś był zadowolonym użytkownikiem naszego serwisu.

DODATKOWA FUNKCJONALNOŚĆ

Jako właściciel nieruchomości masz możliwość zamieszczania ogłoszeń pracy tymczasowej, jeśli poszukujesz osoby do wykonania drobnych prac porządkowych, remontowych, ogrodniczych a także gdy szukasz pomocnika do przeprowadzki czy wykonania drobnych napraw w mieszkaniu.Rejestrując się jako osoba poszukująca nieruchomości do wynajęcia masz możliwość oferowania pomocy przy przeprowadzkach, do wykonania prac porządkowych, ogrodniczych czy remontowych lub innych związanych z obsługą rynku nieruchomości na wynajem.
Będąc zarejestrowanym jako wynajmujący otrzymujesz informację o ilości potencjalnych zainteresowanych wykonaniem pracy. Użytkownik posiadający pełny dostęp do serwisu otrzymuje dane kontaktowe osób oferujących prace tymczasowe i może umawiać się z zainteresowanymi na ich wykonanie.Będąc zarejestrowanym jako najemca otrzymujesz informację o ilości osób zainteresowanych zleceniem prac tymczasowych na potrzeby obsługi rynku nieruchomości.

Umówienie spotkania, obejrzenie nieruchomości, podpisanie umowy i wprowadzenie się do nowej nieruchomości to już tylko czysta formalność

LOCALRENTING Wynajem nieruchomości bez pośredników