LOCALRENTING Prywatne ogłoszenia wynajmu nieruchomości

Cele i użytkownicy serwisu

Prywatne ogłoszenia wynajmu nieruchomości

Celem stworzenia tego serwisu jest chęć pomocy ludziom poszukującym nieruchomości do wynajęcia oraz łatwiejszego połączenia ich z osobami prywatnymi oferującymi takie nieruchomości.

Jest to serwis dla osób, które nie chcą pośrednictwa agencji nieruchomości ani żadnych innych firm, czy osób które za swoje usługi pobierają wysokie prowizje bez gwarancji sukcesu. 

Skierowany jest dla  właścicieli nieruchomości oraz ich potencjalnych najemców.

Jest to serwis dedykowany dla osób prywatnych, takich które poszukują nieruchomości dla zaspokojenia  własnych potrzeb mieszkaniowych i które chcą mieć możliwość bezpośredniego kontaktu z właścicielami danej nieruchomości.

Serwis LOCALRENTING Wynajem nieruchomości bez pośredników. to łatwe w obsłudze baza prywatnych ogłoszeń nieruchomości na wynajem oraz baza ogłoszeń pracy tymczasowej związane z potrzebami rynku nieruchomości.

Jest to serwis darmowy na zawsze dla osób oferujących nieruchomości na wynajem. Daje możliwość wprowadzania i wyszukiwania nieruchomości niekomercyjnych /mieszkania i pokoje/ oraz nieruchomości komercyjnych /hale produkcyjne, magazyny, powierzchnie biurowe, punkty usługowe, sklepy handlowe,../

Możemy zarejestrować się w systemie zarówno jako osoba oferująca jak i osoba poszukująca, i korzystać w pełni z funkcjonalności bazy. Jeśli mamy nieruchomość do wynajęcia to rejestrujemy się jako osoba oferująca i nasze ogłoszenia widoczne będą dla osób poszukujących nieruchomości do wynajęcia. Jeśli także poszukujemy wykonawcy drobnych prac domowych takich jak pomoc przy przeprowadzce, odnowienie mieszkania po lokatorach, naprawa zepsutego zamka, wniesienie i montaż zakupionej szafy,..itp., wówczas musimy zarejestrować się jako osoba poszukująca wykonywcy prac.


Baza nieruchomości na wynajem

Dostęp do bazy mają jedynie osoby zarejestrowane w systemie. Aby umieścić swoje ogłoszenie należy się zalogować po wcześniejszym zarejestrowaniu się jako osoba oferująca lub jako osoba poszukująca nieruchomości do wynajęcia.
Wprowadzanie danych do systemu odbywa się poprzez stworzone do tego celu formularze. Każde ogłoszenie osoby poszukującej nieruchomości do wynajęcia jest rejestrowane w systemie i pozostaje w nim aż do czasu, gdy znajdzie ona odpowiednią dla siebie nieruchomość do wynajęcia. Baza wprowadzonych ogłoszeń umożliwia prezentację ich potencjalnym zainteresowanym wynajmem nieruchomści w określonej lokalizacji. Dzięki temu, osoba szukająca mieszkania do wynajęcia, pokoju do wynajęcia lub np. biura czy hali produkcyjnej do wynajęcia otrzyma jedynie aktualne oferty nieruchomości na wynajem tylko z poszukiwanego rejonu. Nie będzie musiała przeglądać nieaktualnych już ofert oraz ofert z innych rejonów, którymi nie jest zainteresowana. Dokładny adres nieruchomości oraz dane kontaktowe osoby oferującej nieruchomość do wynajęcia widoczne będą tylko dla osoby zalogowanej jako osoba poszukująca nieruchomości do wynajęcia i która wprowadziła odpowiedni kod dostępu do konkretnych ofert.

Dążymy do skrócenia czasu poszukiwania i jak najszybszego znalezienia wymarzonej nieruchomości do wynajęcia przez osoby je poszukujące. Jeśli w systemie istnieją oferty spełniające oczekiwania poszukującego, to są mu one od razu wyświetlane, tak aby natychmiast mógł się z nimi zapoznać. W przypadku zaś braku ofert spełniających zadane kryteria, ogłoszenie to trafia do naszego zespołu handlowego, którego zadaniem jest znalezienie potencjalnych oferentów takich nieruchomości. Po zarejestrowaniu się w serwisie www.localrenting.pl. osoba poszukująca nie jest pozostawiona samej sobie w procesie poszukiwania nieruchomości

Podobna zasada obowiązuje także dla wynajmujących nieruchomość, tzn. w przypadku braku osób zgłaszających zainteresowanie wynajmem ich nieruchomości, nasz zespół handlowy odpowiedzialny jest za znalezienie potencjalnych najemców i przedstawienie im oferty.


Baza oferujących i poszukujących zleceń pracy tymczasowej

Rejestrując się jako osoba oferujaca lub poszukująca uzyskujemy także dostęp do bazy danych ogłoszeń pracy tymczasowej skierowany do wykonujących drobne prace domowe oraz poszukujących wykonawców takich prac.

LOCALRENTING Wynajem nieruchomości bez pośredników. to także serwis dla osób prywatnych, które mają czas, chęć i umiejętność wykonania drobnych prac domowych.

Jest to serwis oferujący szeroką gamę usług związanych z rynkiem nieruchomości na wynajem.


Życzymy Państwu miłego dnia
oraz
zapraszamy do pełnego wykorzystania
funkcjonalności tego serwisu.


LOCALRENTING Wynajem nieruchomości bez pośredników